Kapat

Hakmar 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar İthal Ve Yerli Ürünlerde Tüketicilerine Muhteşem Fırsatlar Sunuyor. Hakmar 14 Haziran 2018 Günü İndirimler İle Ses Getireceğe Benziyor.

Kurulduğu günden bu güne dek indirimli ürünlerin çeşitliliğini arttıran Hakmar, bilinçli tüketicinin en yakın dostu olmaya devam ediyor. “Bugün ne pişirsem diyenlere” adı altında gıda ürünlerine ciddi anlamda indirimler yapan firma, ev hanımlarının derdine de derman oluyor.

Hem ev ekonomisine hem de ne pişirsem sorusuna güzel cevaplar sunan Hakmar, müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyor. Hakmar 14 Haziran tarihli aktüel ürün kataloğuna bir göz atarsanız, ne demek istediğimizi de anlayacaksınız. Hesaplı alışverişi yaşam mottosu haline getiren ve raflarını farklı ve kaliteli ürünlerle süsleyen Hakmar, bu haftaki indirimleri ile de yine ses getirecek. Çocuğunuzun ihtiyaçlarından, mutfak malzemelerine, ev temizliği için gerekli olan ürünlerden, elektronik eşyalara kadar farklı yelpazeden her ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz marketler zinciri, Türkiye’nin dört bir yanında sizleri bekliyor. Ekonomik alışveriş yapmayı kafanıza koyduysanız mutlaka Hakmar’ın aktüel ürün broşürünü incelemelisiniz. Bu sayede çok fazla para harcamadan tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla giderme imkanını da bulacaksınız. 14 Haziran Hakmar kampanyalara hız kesmeden devam ediyor. Farklı ithal ve yerli ürünleri ucuzlukla birleştirerek insanlara sunan mağazalar zincirini bu hafta mutlaka ziyaret etmelisiniz. Eğer sizler de fazla para harcamadan kaliteli ürünler satın almak istiyorsanız bu hafta mutlaka Hakmar marketlerine uğramalısınız.

Hakmar, tam anlamı ile haftanın yıldızlarını müşterileri ile uygun fiyatlarla buluşturmaya devam ediyor. 14 Haziran 2018 tarihinde her ürünün en iyisini en uygun fiyat seçenekleri ile sunan Hakmar marketler zinciri, tüm şubelerine ayrı hassasiyet göstererek ürün çeşitliliğini de her daim arttırmaya devam ediyor.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Hakmar bu hafta indirim kataloğu yeni ürünlere yer verdi; +50 ÇOçok yüksek koruma Güneş Spreyi Çocuk Nivea 49,95 TL, Leke karşıtı 50 faktör Güneş Spreyi Nivea 49,95 TL, Uva korumalı Güneş Sütü Dermokli +Plaj Çantası Hediye 34,95 TL, 200 ml Güneş Losyonu Çocuk Cire Aseptine 32,95 TL, Güneş Yağı Brınz Cire Asptine 19,95 TL, Hassas ciltler için Traş Köpüğü Nivea 8,95 TL, Islak görünün veren Saç Jolesi Aqua Nivea 10,50 TL, El Yüz Vücut Kremi Nivea 9,50 TL, Traş Sonrası Balsam Nievea 15,95 TL, Bay Parfüm Omerta Çeşitleri 29,95 TL, Bay Bayan Parfüm 9,95 TL, Dondurma Lungo Golf 1,15 TL den başlayan kaçırılmayacak fiyatlar ile 14.06.2018 tarihinde Hakmar mağazalarında sizlerle.   
1 2 3

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (23 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5 Üzerinden 4,78
Loading...

“Hakmar 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu” üzerine 2 yorum

  1. Mihriban dedi ki:

    Evet bende istiyorum o bebek arabasindan

  2. Adel dedi ki:

    14 ARALIK 2017 tarihinde gelen bebek arabasindan tekrar gelsinnnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir