Kapat

Hakmar 18 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar Toptan Fiyatın Perakende Satışlar İle Müşterilerini Cezbediyor. Hakmar 18 Ocak 2018 Günü Uygun Fiyatlar ile Markalı Ürünleri Ayağınıza Getiriyor.

Hakmar market özel olarak hazırlamış olduğu aktüel ürünler kataloğunu yayınlandı. Diğer firmalara göre yarı fiyatına sahip olabileceğiniz indirimli bir çok ürünü sizler için reyonlarına koyan Hakmar mağazaları, bir çok insanın vazgeçilmezi haline gelmiş görülüyor.

Raflarında yüksek kalite ve tanınmış markalara yer veren, ekonomik alışveriş fırsatını tüketicilere sunan mağazalar zinciri, yöresel ürün zenginliği ile de tercih edilme sebebi oluyor. Hakmar market 18 Ocak tarihinde hesaplı fiyatları ile birlikte toplumun her kesiminin rahatça alışveriş yapmasını sağlayan firma, cazip fiyatların bulunduğu hesaplı ürünleri ile birlikte her kesimin alışveriş ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. 18 Ocak Hakmar kampanyalı günlere özel olarak paylaşılan aktüel ürün kataloğunda oldukça uygun fiyat etiketleri ile neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği mağazalar arasında yer alan firma, bu kampanya döneminde yaptığı inanılmaz indirimler ile oldukça fazla konuşulacak. Toptan fiyatına perakende satışları ile alıcılara kaliteli ürünlerde dahi oldukça yüksek indirimler sağlayabilen mağazalar zinciri, mevcut bütçe ile daha fazla alışveriş yapmak isteyenlere yardımcı oluyor. Kendi öz markasını oluşturup tüketicinin beğenisine sunan firma tüm temel ihtiyaçları tek bir adresten ekonomik fiyatlarla satışa sunmuş bulunuyor.

Raflarındaki ürünlerin kaliteli oluşu ve çeşitlilik bakımından da oldukça zengin olması tüketicileri Hakmar marketlerine götüren bir diğer neden olarak görünüyor. 18 Ocak 2018 Hakmar aktüel ürün listesinde vatandaşlar için yüzlerce fırsat ürünü yer almaktadır. Bu ürünler sayı ve renk olarak belirli stoklarla reyonlarda yer alacağından yoğun ilgi sonucunda sabah ilk saatlerde tükenebiliyor. Önümüzdeki hafta yeni kampanyalardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Hakmar da kampanyalı ürünler satışa sunulmuş bulunuyor;  Susuz kalma emniyetine sahip Yakut Ketto 69,95 TL, Bambu ağacından yapılmış 4 bölmeli Çok Amaçlı Kutu 17,95 TL, Ayarlanabilir ağızlı Saç Sakal Kesme Makinesi 19,95 TL, 16 gb ram kapasitesi bulunan Tablet Pc Galaxy Tab3 3999,90 TL, Çok kullanışlı Narenciye Sıkacağı 9,90 TL, 7 parça farklı ebatlarda Tencere Tava Set 99,90 TL, Kupa French 9,95 TL, Tabaklık 9,90 TL, Petallı Çöp Kovası 9,90 TL, Lavabo Süzgeçi 3,90 TL, Gece Lambası Çeşitleri 9,90 TL, Bayan Bot 24,95 TL, Bay Trekking Ayakkabı 24,95 TL, Erkek Atlet 5,00 TL, Balıkçı Çocuk Badi 6,95 TL, Halı Crown 99,50 TL, Yolluk Crown 55,95 TL, Yolluk Crown 29,95 TL, Lastikli Çarşaf 12,95 TL, Oyuncak Uzaktan Kumandalı Araba 24,95 TL, Oyuncak İtfaiye Helikopter Set 17,95 TL, Oyuncak Peluş Bebek 13,95 TL gibi fiyatlarla siz değerli müşterilerin hizmetinde.
1 2 3

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Hiç Oy Verilmedi )
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir