Hakmar 30 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 30 Kasım 2017 tarihli indirimli ürün kampanyalarının yer aldığı aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Perşembe gününden itibaren geçerli olacak bu cazip fırsatlı ürünleri Hakmar mağazalarında bulabilirsiniz.

Hakmar 30 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar market 30 Kasım günü için pek çok fırsat indirimleriyle dolu aktüel katalogları paylaştı. Kaliteli ürünleri uyun fiyatlara satın almak isteyenler için bu indirim döneminde de oldukça cazip fiyatlar tüketiciler ile buluşacak. Pek çok üründe oldukça ekonomik fiyatlar ile bu hafta sizleri bekleyecek olacak Hakmar, toptan fiyatına perakende satışları ile kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yaptığı mükemmel indirimlerden sonra bu hafta da fırsat ürünleri satışına devam eden mağazalar zinciri, aile bütçesini korumak isteyenlerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Marka ürünler ve cazip fiyatlar ile ekonomik alışverişin kuralını tanımlayan firma, bu hafta da keyifli alışverişin ortak adresi olacak gibi görünüyor. 30 Kasım Hakmar kampanyalı günlere özel yayınlanan kataloglarda hangi ürün için ne kadarlık indirim sağlanmış birlikte göz atalım.

Hakmar 30 Kasım günü hazırlanan markalı ve cazip indirimlerle dolu ürünlerin listesi ise; Karnı Yarık Tencere 29,95 TL, Plastik Ürünler 9,90 TL, Sahan 2’li 24,90 TL, Servis Tabağı 9,95 TL, Metal Tepsi Set 9,95 TL, Seramik Çerezlik Çeşitleri 1,95 TL, Antrasit Tava 12,90 TL, Lüks Çekyat Örtüsü 24,95 TL, Çok Amaçlı Örtü 25,95 TL, Dekoratif Paspas 11,95 TL, Fushia Kanaviçeli Kurulma Havlusu 3,45 TL, Bayan Şal 10,00 TL, Çocuk Kişilik Terlik 7,90 TL, Resim Çerçevesi 6,95 TL, Ahşap Şarj Yuvası-Notluk 4,95 TL, Kitap Kontrol Bende 2,95 TL, Lisaslı Kumbara 4,95 TL, Oyuncak Et Bebek 26,95 TL, Oyuncak Traktör Hayvan Taşıyan 9,95 TL, Kış Çayı Greenlove 8,95 TL, Menemen Harcı Tat 3,95 TL, Kase Margarin Becel 3,95 TL gibi kaçırılmayacak indirimli etiket fiyatlarıyla Hakmar marketlerinde sizleri bekliyor.

Vatandaşların oldukça uygun fiyat etiketleri ile neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği mağazalar arasında yer alan Hakmar, bu kampanya döneminde yaptığı şok indirimler ile oldukça fazla konuşulacak. Aile bütçenizi yormadan ev gereksinimlerinizi kolaylıkla karşılayabilmek ve fazla para harcamadan marka ürün satın alabilmek için bu hafta Hakmar mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Yüzlerce kaliteli üründe harika indirimler yapan firma, taze meyve – sebze ve dondurulmuş gıda reyonlarıyla da müşterilerin ilgisini oldukça fazla çekiyor. 30 Kasım 2017 Hakmar marketlerine gelecek olan tüm kampanyalı ürünler sınırlı adetlerde olacağından yoğun ilgi sonucunda erken saatlerde tükenebiliyor. Bir sonraki hafta tüm fırsatlardan herkesten önce haberdar olmak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin.

Hakmar Market 30 Kasım 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Şeyma yenen dedi ki:

    Hakmar i k.marasa da istiyoruz lütfen

BİR YORUM YAZ