Kapat

Hakmar 4 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar Yeni Yılın Kataloğunu Tüketiciler İle Paylaştı. Hakmar 4 Ocak 2018 Tarihinde Kaçırılmayacak Fırsat Ürünlerini Sizlerle Buluşturuyor.

Hakmar mağazalarında 4 Ocak gününde tüketicilerin beğenisine sunulacak olan ürünlerin indirim katalogları yayınlandı. Geniş ürün yelpazesi ve mükemmel fırsatlar ile beraber bu hafta da alıcıları oldukça şaşırtacak olan mağazalar zinciri, cazip fiyat etiketleri ile alışverişte cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

Her hafta pek çok yeni kampanya ile sizlerin karşısına çıkan ve ev ihtiyaçlarınızı tamamını uygun fiyatlara karşılaya bilmenizi sağlayan firma, kaliteli ürün satın almak isteyenlerinde doğru adresi olmaya devam ediyor. Ekonomik alışveriş yapmayı sevenlerin sıklıkla ziyaret ettiği bir yer haline dönüşen Hakmar, epey uygun fiyatlarıyla birlikte tekstil, giyim, temizlik ve gıda ürünleri gibi pek çok alternatif alışveriş seçeneği sunuyor. 4 Ocak Hakmar fırsat günlerine özel olarak paylaşılan aktüel ürünlerde hangi indirimler uygulanmış hep beraber inceleyelim. Marka ürünler ve uygun fiyatla ile her zaman vatandaşların daha rahat alışveriş yapmasını sağlayan Hakmar, aile ekonomisini desteklemek isteyenlerin gözünde çok iyi yerlere gelmeyi başardı. Toptan fiyatına perakende satışlar ile en kaliteli ürünleri daha oldukça cazip fiyatlara müşterilerle buluşturabilen mağazalar zinciri, alışverişte kalite keyfini sonuna kadar yaşatabiliyor.

Bir önceki hafta olduğu gibi bu kampanya döneminde de muhteşem indirimler yapan firma alıcıları mutlu etmeye devam ediyor. 4 Ocak 2018 Hakmar kampanyalı günlere özel olarak mağazalar zincirine gelecek olan ürünler belirli adetlerde olacağından fırsat günü gündüz erken saatlerde Hakmar mağazalarına mutlaka uğrayın. Bir sonraki hafta avantajlı ürünlerin en yeni broşürlerini ilk siz öğrenmek isterseniz bizi takip etmeye devam edin.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Hakmar da bu hafta indirim kataloğunda markalı bir çok ürün yer alıyor; Borcam Set Kare- Yuvarlak 19,90 TL, Digital Baskül 22,90 TL, Tost Makinesi 89,95 TL, Çay Bardağı 5,90 TL, Hamur Dağıtıcı Mikser 19,90 TL, Kayık Tabak Kristal 5,95 TL, Sütlük Şekerlik 7,95 TL, Pastoral Kase 7,90 TL, Plastik Ev Gereçleri 5,00 TL, Kar Paleti 34,90 TL, Banyo Kağıtlık Kovalı 5,00 TL, Çocuk Pantolon Gabardin 17,95 TL, Çocuk Alt Eşofman 12,95 TL, Topuz Bonesi 5,00 TL, Dart Mantarı 9,95 TL, Mekik ve Ağırlık Sehpası 149,00 TL, Ütü Masa Kılıfı 10,00 TL, Bay Bayan Termal Çorap 8,95 TL, Yastık Alezi 6,95 TL,Güncel Kitaplar 9,95 TL, Değerli Eğitimi 7,95 TL gibi fiyatlarıyla Hakmar mağazalarında siz vatandaşların hizmetine sunuluyor.  
1 2 3

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Hiç Oy Verilmedi )
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir