Kapat

Hakmar 9 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar Marketlerinde 9 Ağustos 2018 Tarihinde Avantajlı Ve Kaliteli Ürünler Yer Alıyor. Hakmar Müşterilerinin Cebine Katkı Sağlamaya Devam Ediyor.

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden bir tanesi olan Hakmar, harika fiyatları ve muhteşem fırsatlarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Müşteri odaklı politikaları sebebiyle kendisine hatırı sayılır bir müşteri kitlesi edinen marketler zinciri bu kitlesini her geçen gün genişletmeye devam ediyor. 9 Ağustos Hakmar  kataloğunda ihtiyacınız olan bir çok ürüne yer verilmiş görünüyor.

Hakmar 9 Ağustos tarihli aktüel kataloğu, yine onlarca indirim seçeneğini müşterilerine sunmuş durumda. Aktüel sayfasında neler yok ki? Kahvaltılık ürünler, bakliyatlar, et çeşitleri, içecekler ve çok daha fazlası Hakmar mağazalarında bulunuyor. Aktüel sayfasını düzenli olarak takip etmek bütçenizi oldukça rahatlatabilir. Her hafta yüzlerce üründe özel indirimleri müşterilerine sunmaktadır. Belki de en çok tercih edilen market yapan sebeplerin en önemlisi budur. Her zaman müşteri odaklı politikaları her bütçeden ailenin kaliteli ürünlerle buluşmasını sağlıyor. Gıda konusunda değil evin bütün ihtiyaçları konusunda öne çıkan bir market konumunda. Bu hafta Hakmar da özellikle teknolojik ürünlerde de birçok fırsatı müşterilerine sunuyor. Özellikle ülkemizde teknolojik ürünlerin fiyatları oldukça uçuk olabiliyor. Firma ise işte tam bu noktada uygun fiyatları ile müşterilerini yüzünü güldürüyor.

9 Ağustos 2018 tarihli aktüel bültende Hakmar’ın cep telefonları fırsatlarını görmeniz ve kendinize oldukça uygun bir fiyata telefon alabilmeniz mümkün. Artık bir ihtiyaç haline gelen cep telefonları artık her bütçeye uygun fiyatlarla ile bulabilirsiniz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Hakmar da bu neler var hep birlikte bir göz atalım; 5 Fonksionlu ve Paslanmaz ısıya dayanıklı Arzum Mixtech Multi Blender Set 169,95 TL, Sağa ve sola dönebilirli tutma kollu Tilki Kuyruğu Testere 199,90 TL, Farklı aparatlar ile çeşitli ürün yapabilme imkanı sunan Kıyma Makinesi 179,90 TL, Tencere Düdüklü 64,90 TL, Kurban Bıçakları 17,95 TL, Teflon kaplamalı Pratiko Wok Tava 27,90 TL, Yapışmaz özelliğe sahip Premier Tost Makinesi 44,90 TL, Gold Çelik Termos 44,90 TL, Askılı Dolap Düzenleyici 7,90 TL, Plastik Kova Leğen 12,95 TL, Porselen Kahvaltı Tabağı 4,95 TL, Oyuncak Doktor Seti 29,95 TL, Oyuncak Teknik Tamir Çantası 13,95 TL, Oyuncak Sürtmeli Jeep 14,95 TL, Lastik Penyeli Çarşaf 18,95 TL, Bayan Terlik 8,95 TL, Çocuk Tayt 7,95 TL, Bayan Lastik Etek 16,95 TL gibi ekonomik fiyatlar ile 9.08.2018 tarihinde Hakmar mağazalarında yer alıyor. 
1 2 3

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (21 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5 Üzerinden 3,95
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir