Kapat
Hakmar Aktüel Ürünler

Hakmar 31 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar Alışverişlerinizde Sepetinizi Rahatça Doldura bileceğiniz Güvenli Bir Market Olmayı Başarıyor. Hakmar 31 Mayıs 2018 Tarihin...

1 hafta önce

Hakmar 24 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar Mağazalarında Bu Hafta Kaçırılmayacak Ürünleri Satışa Sunmuş Bulunuyor. Hakmar 24 Mayıs 2018 Günü Hesaplı Alışveriş Yapma İ...

1 hafta önce

Hakmar 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar Her Kesim Bütçeye Göre Fiyatları İle Göz Doldurmaya Devam Ediyor. Hakmar 17 Mayıs 2018 Günü Reyonlara Dizdiği Ürünleri Sizl...

2 hafta önce

Hakmar 10 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar Kampanya Dönemine Özel Bir Çok Ürünü Sizlerle Buluşturuyor. Hakmar 10 Mayıs 2018 Tarihinde Uygun Fiyatlı Ürünleri Satışa Su...

3 hafta önce

Haftalık olarak yayınlanan Hakmar aktüel ürün kataloğu sitemizde yer almaktadır. Marketler zinciri indirimli aktüel fırsat ürünlerini her perşembe günleri mağazalarında satışa sunuyor. Bulunduğu yerlerde en çok tercih edilen ve alışveriş yapılan marketler zinciri olan Hakmar marketleri her hafta pek çok çeşit kaliteli marka ürüne indirimli fiyatlara reyonlarında yer veriyor.

Haftalık olarak yayınlanan fırsat kataloğunda her kesim bütçeye uygun hesaplı ve avantajlı fiyatlı fırsat ürünlerini bulabilmeniz mümkün. Hakmar mağazalarına hangi ürünler var diye merak ediyorsanız sizler için günler öncesinden yayınladığımız ürün broşürlerini inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ürün uygun fiyat sloganı ile vatandaşlara her hafta perşembe günlerine özel indirimler hazırlayan Hakmar marketlerinde indirimler tüm hızıyla devam ediyor. Alışverişlerinizi perşembe indirim günlerinde çok daha hesaplı ve ucuz fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

Hakmar reyonlarında yer alan fırsat ürünleri piyasaya göre neredeyse yarı fiyatına sahip olmanız mümkün. Aktüel fırsat katalogları sayesinde pek çok insan tarafından vazgeçilmez hale gelmeye devam ediyor.

Hesaplı alışveriş yapmak, kaliteli ürünleri ucuz fiyatlarla sahip olmanız için bizi Hakmar aktüel kataloğunu takip etmeniz yeterli olacaktır.

Haftalık olarak satışa sunulan aktüel ürün fırsatları stoklarla ve renklerle sınırlı olduğunu unutmayın.

Hakmar market aktüel ürün kampanyalarından faydalanarak alışveriş yapan vatandaşlar kaliteye ucuza sahip olmaya devam ediyor.