Kapat

Hakmar Aktüel Ürünler

Hakmar 26 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar Kampanyaları 26 Temmuz 2018 Günü Tüm Hızıyla Devam Ediyor. Hakmar Reyonlarına Koyduğu Ürünler Erken Saatlerde Tükeniyor. 26...

2 hafta önce

Hakmar 19 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar Mağazaları 19 Temmuz 2018 Günü Muhteşem Ürünleri Reyonlarına Diziyor. Hakmar Fırsatlarını Aktüel Ürün Kataloğundan Takip Ed...

2 hafta önce

Hakmar 12 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar Avantaj Günleri 12 Temmuz 2018 Tarihinde Hız Kesmeden Devam Ediyor. Hakmar Toptan Fiyatına Perakende Satışları Sizlerle Bul...

4 hafta önce

Hakmar 5 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar Marketler Zinciri 5 Temmuz 2018 Günü Satışa Sunduğu Ürünleri OnBinlerle Buluşturuyor. Hakmar Her Kesime Uygun Fiyatları İle...

4 hafta önce

Haftalık olarak yayınlanan Hakmar aktüel ürün kataloğu sitemizde yer almaktadır. Marketler zinciri indirimli aktüel fırsat ürünlerini her perşembe günleri mağazalarında satışa sunuyor. Bulunduğu yerlerde en çok tercih edilen ve alışveriş yapılan marketler zinciri olan Hakmar marketleri her hafta pek çok çeşit kaliteli marka ürüne indirimli fiyatlara reyonlarında yer veriyor.

Haftalık olarak yayınlanan fırsat kataloğunda her kesim bütçeye uygun hesaplı ve avantajlı fiyatlı fırsat ürünlerini bulabilmeniz mümkün. Hakmar mağazalarına hangi ürünler var diye merak ediyorsanız sizler için günler öncesinden yayınladığımız ürün broşürlerini inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ürün uygun fiyat sloganı ile vatandaşlara her hafta perşembe günlerine özel indirimler hazırlayan Hakmar marketlerinde indirimler tüm hızıyla devam ediyor. Alışverişlerinizi perşembe indirim günlerinde çok daha hesaplı ve ucuz fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

Hakmar reyonlarında yer alan fırsat ürünleri piyasaya göre neredeyse yarı fiyatına sahip olmanız mümkün. Aktüel fırsat katalogları sayesinde pek çok insan tarafından vazgeçilmez hale gelmeye devam ediyor.

Hesaplı alışveriş yapmak, kaliteli ürünleri ucuz fiyatlarla sahip olmanız için bizi Hakmar aktüel kataloğunu takip etmeniz yeterli olacaktır.

Haftalık olarak satışa sunulan aktüel ürün fırsatları stoklarla ve renklerle sınırlı olduğunu unutmayın.

Hakmar market aktüel ürün kampanyalarından faydalanarak alışveriş yapan vatandaşlar kaliteye ucuza sahip olmaya devam ediyor.