Şok 1 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market Bu Haftanın Aktüel Ürün Kataloğunu Yayınladı. Şok 1 Aralık 2018 Tarihinde Reyonlara Dizdiği Ürünleri Vatandaşların Hizmetine Sunuyor.

Şok mağazaları kampanya günlerinden yararlanan tüketiciler için oldukça özel indirimlerin bulunduğu aktüel kataloğunu paylaştı. Hafta boyunca devam eden indirim günleri ile fırsat takipçilerinin sıklıkla ziyaret ettiği bir yer haline gelen mağazaya bu hafta da yoğun ilgi bekleniliyor. Şok 1 Aralık 2018 gününde sizlerle oldukça hesaplı fiyatları bir araya getirecek.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Şok 1 Aralık 2018 Manşet

Şok Mağazaları 1 Aralık İndirim Günü Kampanya Fırsatları

Ürün AdıFiyatı
Kawai Multimedya Set399,00 TL
Akü Takviye Kablosu29,90 TL
Lastik Tamir Kiti16,95 TL
Sinbo Araç İçi Süpürge45,00 TL
Oto Koltuk Arkası Organizer17,95 TL
Sinbo Araç Kettle39,90 TL
Oto Cam Suyu7,99 TL
Işıldaklı El Feneri5,99 TL
Oto Paspas Takımı34,90 TL
Buz Kazıyıcı3,99 TL
Kokusuz Küllük2,99 TL
Buğu Önleyici/ Buz Çözücü/ Yağmur Kaydırıcı3,99 TL
25 TL Üzeri Alışverişlerinizde Geçerli Ürünler
Balparmak Çıtkapak Çiçek Balı15,00 TL
Fairy Elde Bulaşık Sıvısı10,00 TL

Marketlerin aktüel ürünler kataloğu ile her hafta çıkacak olan uygun fiyatlı ürünlerin müşterilere önceden tanıtımı yapılıyor. Vatandaşların isteklerine göre reyonlarına yerleştirdiği ürünleri cazip fiyatlar eşliğinde mağazalarında satışa sunuyor. Bütçenizi korumanıza yardımcı olan marketler zinciri, kalite standartları belirleme konusunda oldukça iddialı görünüyor. Her fırsat döneminde birbirinden farklı gereksinimlerinizi giderebileceğiniz ürün ağıyla hizmetlerine devam eden Şok, diğer firmalara oranla talep edilen ürünleri mağazasına daha çok getiriyor.

Bu kampanya döneminde indirimler için ayıracağınız bütçe sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek. Oldukça ekonomik fiyatların bulunduğu mağazanın broşürlerini incelemek için aşağıdaki görsellere bakabilirsiniz. 1 Aralık Şok Market reyonlarda bulabileceğiniz avantajlı ürünlere gelin birlikte göz atalım.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir