Şok 13 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Bütçe Dostu Fiyatları ile Vatandaşları Memnun Etmeye Devam ediyor. Şok 13 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğunda Cazip Ürünleri Sizlerle Buluşuyor.

Bu haftaki indirim dönemindeki aktüel ürünler sayesinde alışveriş sepetinizi dolduracaksınız. Şok 13 Ekim 2018 günü için yüzlerce marka ürünü oldukça uygun fiyatlara raflara dizerek sizlerin beğenisine sunuyor. Şok marketleri ilgi odağı olan aktüel kataloglarını her hafta iki kez olacak şekilde yayınlamaya devam ediyor.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Şok 13 Ekim 2018 Manşet

Şok Market 13 Ekim 2018 Cumartesi Günü İndirim Ürünleri

Ürün AdıFiyatı
Erkek Outdoor Ayakkabı34,90 TL
Ayakkabı Çekeceği/Ayakkabı Rampası2,95 TL
Katlanabilir Tabure11,90 TL
Çok Fonksiyonlu Egzersiz Aleti22,50 TL
Twister Spor Aleti12,90 TL
Spor Tshirt17,50 TL
Spor Tayt17,50 TL
Küçük Krallık Figürler9,95 TL
İkincisi % 50 İndirimli Ürünler
Vanish Gold Sıvı Leke Çıkarıcı10,00 TL
Marmarabirlik Kuru Sele Zeytin7,00 TL

Şok cazip fiyatlara kaliteli ürünlere sahip olabilme fırsatını sizlere sunarken, uygun fiyata avantajlı alışveriş yapma olanağı sağlıyor. Bu hafta yapacağınız alışverişin listesi henüz hazır değilse güncel indirimleri takip ederek kampanyalı ürünlerden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin her mahallesinde uygun fiyatlı anlayışını en iyi şekilde müşterilerine yansıtan mağaza, hizmetlerine ara vermeden devam ediyor.

Yüksek kalite standartlarını alıcıların arz ve taleplerini iyi okuyarak sürdüren market, güncellediği aktüel ürünler kataloğunu tanıttı. 13 Ekim Şok Aktüel kataloğunda neler var ve hangi ürün için ne kadarlık indirimler yer alıyor hep beraber kontrol edelim.

Sayfalar: 1 2

4 Yorum

 1. seher dedi ki:

  İkincisi % 50 İndirimli Ürünler bence gayet güzel bir satış uygulaması şok bunu güzel yapıyor bir çok üründe beklıyoruz bu tür uygulamalar

 2. oğuz dedi ki:

  Katlanabilir tabureyi uzun zamandır bekliyordum inşallah az gelmemiştir gidip alacağım hemen o gün

 3. esmer dedi ki:

  Evet gerçekten sayı az geliyor gidiyoruz bitmiş ürünler diyorlar biraz daha fazla gelmesini istiyoruz herkes alabilmeli yetkililere duyurulur buradn

 4. Maviş dedi ki:

  Çok güzel fakat sayı az olduğu için bize kalmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir