Şok 14 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Bu Haftaki Aktüel Ürün Kataloğu İle Ürün Yelpazesini Genişletti. Şok 14 Kasım 2018 Günü Avantajlı Ürünleri Sizlerle Buluşturuyor.

Binlerce çeşit ürünü müşterilerine uygun fiyatlarla sunan marketler zinciri, bu haftaki kaliteli ürünleriyle de dikkat çekiyor. Şok 14 Kasım 2018 günü ürün kataloğunda görebileceğiniz kampanyalı gıda ürünleri hem iş yerinize hem de evinize satın alabileceğiniz şeyleri içeriyor. Şokta bu hafta indirimli ürünler adeta göz kamaştırıyor. Bir çok kaliteli ürünü hesaplı fırsatlar ile tüketicilere sunan mağazalar zincirinde, ekonomik ürünler ile vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Şok 14 Kasım 2018 Manşet

 Şok 14 Kasım Tarihinde Hesaplı Ürünleri Tanıtıyor

Ürün AdıFiyatı
Fairy Green Bulaşık Makinesi Kapsülü 100 adet79,90 TL
Fairy Platinum Bulaşık Sıvısı35,90 TL
İpana Üç Boyutlu Beyazlık Diş Macunu8,37 TL
Oral- B Üç Boyutlu Beyazlık Diş Fırçası12,57 TL
Kumsal Granit Cam Kapaklı Derin Tencere44,90 TL
Çaykur Tiryaki Çay11,95 TL
Aynes Tuzlu Peynir16,90 TL
Kumsal Granit Cam Kapaklı Karnıyarık Tencere44,90 TL
Paşabahçe Kare Tepsi14,95 TL
Kumsal Granit Tava24,90 TL
Paşabahçe Kulplu Çay Bardağı 3'lü7,99 TL
Kumsal Granit Sahan Tava16,90 TL
Paşabahçe Barrel Bardak 3'lü7,99 TL
Paşabahçe Metel Kavanoz5,99 TL
25 TL Üzeri Alışverişlerinizde Geçerli Ürünler
Aytaç Fermente Sucuk10,00 TL

Gerçekleştirdiği indirim ile uzun bir zamandır ses getiren ve fırsat takipçilerin memnun olmasını sağlayan market, düşük bütçeli ailelerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Fırsat günlerine özel olarak belirtilen ürünleri oldukça uygun fiyatlara satın alabilmenizi sağlamayan Şok market, vatandaşlar ile buluşturduğu yüksek kalite ürünlerin marka değerini her geçen gün daha da ilerilere taşıyor. Şok mağazaları bu hafta da tüketicilerin ortak adresi olacağa benziyor.

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şubeleri ile tüketiciler tarafından en çok tercih edilen mağaza zincirlerinden birisi olarak ön plana çıkıyor.  Şok 14 Kasım günü yaptığı her türlü kampanya ile insanların yüzünü güldürmeyi bilen market, bu haftaki indirimli ürün kataloğu ile de insanları memnun etmeye devam ediyor. Gelin Şok marketlerine gelen güzel ürünlerine ve indirimlerine hep beraber bir göz atalım.

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir