Şok 19 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Ekonomik Ürünlerin Yer Aldığı Broşürü Tanıttı. Şok 19 Ocak 2019 Günü Hizmete Sunulacak Ürünleri Müşterilerinin Beğenisine Sunuyor.

Avantajlı günlerde kataloglarda beğendiğiniz ürünlere oldukça hesaplı fiyatlarla sahip olabileceksiniz. Şok 19 Ocak 2019 günü düşük bütçe ile zorlanmadan alışveriş yapabilme imkanını sizlere tanıyor. Mağazanın tüm şubelerinde ekonomik fiyattaki ürünleri ile sizleri bekliyor. Hemen hemen her alıcının uğradığı ve memnun kaldığı Şok mağazaları, bu avantaj dönemine özel hazırladığı aktüel kataloglarda sizlerin arzu ettiği bir çok ürüne de yer vermiş görünüyor.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Şok 19 Ocak 2019 Manşet

Şok 19 Ocak 2019 Tarihinde Kampanyalı Ürünler Listesi

Ürün AdıFiyatı
Bayan Termal Tayt 14,95 TL
Premier Sakal Şekillendirici45,00 TL
Dolap İçi Köşe Raf 16,95 TL
2’li Banyo Paspas Takımı 34,90 TL
16,95 TL12,95 TL
Eva Kadın/Erkek Banyo Terliği 9,99 TL
Welsoft Ayak İzli Paspas 6,99 TL
Sinbo Döner Mekanizmalı Temizlik Seti 37,90 TL
İkili Banyo Köşeliği 19,95 TL
Oyuncak Temizlik Kovası Seti 9,99 TL
Kirli Sepeti 24,95 TL
Aloa Vera Çiçek9,90 TL
Çamaşır Sepeti 9,99 TL

Kahvaltı ve akşam yemeleri için sofrasında fazla çeşit bulunduramayan ev hanımları için yüzlerce çeşit ürünü oldukça uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunabilen mağaza, bu yönüyle de oldukça çok seviliyor. Şok market büyük reyonları, güler yüzlü ve samimi hizmetiyle alışveriş seven insanların sayısı hızla artıyor. Tüketicilerin hesaplı ürünler listesi en fazla araştırılan konular içerisinde yer alıyor. Fırsatlardan yararlanmak isteyen alıcılar hangi ürünlerin reyonlarda satışa sunulacağını merak ediyor.

Vatandaşların fazlasıyla beğenisini toplayan marketler zinciri, ürünleri reyonlarına dizen ve ekonomik alışveriş dendiğinde akıllara gelen ilk adresi olmayı başarıyor. Hemen her alıcının uğradığı ve memnun kaldığı Şok, bu avantaj dönemine özel hazırladığı aktüel kataloglarda geride bıraktığımız haftalarda sizlerin arzu ettiği bir çok ürüne de yer vermiş görünüyor. Fakat bu indirimli ürün fırsatlarını kaçırmamak istiyorsanız 19 Ocak Şok Market e uğramayın unutmayın.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir