Şok 20 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Mağazaların Yapmış Olduğu İndirimler Aile Bütçenize Katkıda Bulunuyor. Şok 20 Ekim 2018 Günü Alışveriş Sevenlere Güzel Fırsatlar Sunuyor.

Şok mağazaları muhteşem kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta marketler zincirinin aktüel ürünleri yüz binlerce kampanya sevenlerin ihtiyaçlarını karşılayacağa benziyor. Şok 20 Ekim 2018 günü için pek çok marka üründe harika indirimler yaparak tüm dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Ülkemizin hemen her yerinde açılan şubeleri ile birlikte milyonlarca insan kaliteli alışveriş keyfini yaşayabiliyor.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Şok 20 Ekim 2018 Manşet

Şok Market 20 Ekim 2018 Günü Kampanyalı Ürünler Listesi

Ürün AdıFiyatı
Kawai Elektrikli Cezve27,90 TL
Çek Bırak El Rondo19,90 TL
Emaye Kızartma Tavası27,50 TL
Gezer Kadın- Erkek Terlik15,00 TL
Pazar Arabası12,90 TL
Confort Tuvalet Kağıdı16,45 TL
Confort Kağıt Havlu10,00 TL
25 TL Üzeri Alışverişlerinizde Geçerli Ürünler
Ülker Çokokrem Cam10,00 TL
Bahçıvan BeymbeyazSüzme Peynir12,00 TL

Marka ürün ve mükemmel hizmet düşüncesini yüksek standartlara ulaştırarak sıklıkla tercih edilen bir süpermarket haline dönüşen Şok, her hafta iki kez düzenlediği indirim günlerine devam ediyor. Rekabetçilik anlayışını farklı ürünler ve inanılmaz indirimler ile oldukça üst seviyelere getirebilen marketler zinciri, alışveriş yapmak isteyenler için oldukça güzel fırsatlar sunuyor. Firmanın avantajlı aktüel ürünlerine sahip olmak için bu hafta mağazaya uğrayabilirsiniz.

4 binden fazla mağazası ile ülkemizin 7 bölgesinde de hizmetlerine aktif olarak devam eden Şok, fırsat günlerinde sıklıkla ziyaret ediliyor. Şok Aktüel 20 Ekim tarihine özel olarak hazırlanan aktüel ürünler kataloğu bir çok indirimi de içinde barındırıyor. Şimdi hep beraber bu hafta Şok’ta neler var kontrol edelim.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir