Şok 20 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Kaçırılmayacak Fırsatları Sizlerin Ayağına Kadar Getiriyor. Şok 20 Nisan 2019 Günü Kampanyaları Tüketicileri Memnun Edeceğe Benziyor.

Türkiye’nin her yerinde binlerce mağazaya sahip olan Şok, artık her mahallede bulunmakta. Evimize bu kadar yakın olan market uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünlerini bizlerle buluşturmayı sürdürüyor. Şok 20 Nisan 2019 günü kataloğunda yer alan, muhteşem fiyatlı ürünleri sizler için reyonlarına diziyor. Kısa zamanda oldukça sadık bir müşteri kitlesi de edinmiş durumda.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Şok 20 Nisan 2019 Manşet

Şok 20 Nisan İndirim Günü Fırsatlar Ürünleri Listesi

Ürün AdıFiyatı
Gokidy Lisanslı Oyun Çadırı34.90 TL
Hometech Notebook699,00 TL
Ace Ultra Çamaşır Suyu10,00 TL
Akıllı Çocuk Saati199,00 TL
Gokidy Puset Oyuncak19.95 TL
Pilsan Explorer Akülü Atv279,00 TL
Balon Çeşitleri2.50 TL
Bahçıvan Bembeyaz Süzme Peynir12,00 TL
Çantalı Oyun Hamuru Seti19.95 TL

Hiç şüphesiz bunun en büyük sebebi de müşteri odaklı politikaları. Dar gelirli ailelerin uğrak noktası olan firma yüzlerce kaliteli ürünü oldukça uygun fiyatlarla evlerimize getirmeye devam ediyor. Yalnızca gıda alanında değil ev eşyaları konusunda da oldukça ön planda olan bir mağaza zinciri olarak karşımıza çıkmış durumda. Bu ürünler arasında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre seti, fırın, klima gibi beyaz eşyalar olduğu gibi mobilya çeşitleri de bulunmakta.

Her hafta indirim için büyük bir özenle seçilen malzemeleri tüketici isteklerine göre ayarlayan mağaza, fazla para harcamadan alışveriş sepetinizin dolmasını sağlayarak vatandaşlar için oldukça avantajlı bir yer haline geliyor. 20 Nisan Şok Aktüel bu eşsiz fırsatlarından yararlanmak ve kampanyalarından herkesten önce haberdar olmak sizin elinizde. Yapmanız gereken tek şey sayfamızı takip etmek. Sayfamızı takip ederek gelen bu sınırlı sayıda olan ürünlerden ilk olarak siz haberdar olacaksınız ve satın alma fırsatına da ilk siz sahip olacaksınız.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir