Şok 24 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Farklı Ürün Çeşidini Tüketiciler İçin Bir Araya Getirmeye Devam Ediyor. Şok 24 Kasım 2018 Tarihinde Uygun Fiyatlı Kampanyalar Sizi Bekliyor.

Hemen her yerde rastlayabileceğiniz ürünler sayesinde alışverişlerinizi daha kolay hale geliyor. Şok marketleri sayesinde indirim günlerinden vatandaşların büyük bir kısmı yararlanabiliyor. Şok 24 Kasım 2018 aktüel kataloğunda bazı grup ürünlerinde gerçekleştirdiği avantajlı indirimler sayesinde müşterilerin taktirini başaran mağaza, bütçenizi kesinlikle sarsmayacak fiyatlarıyla sizlerin hizmetinde.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Şok 24 Kasım 2018 Manşet

Şok Market 24 Kasım İndirim Günü Fırsatları Neler?

Ürün AdıFiyatı
Axen 32" Uydu Alıcılı Led Tv1.049,00 TL
Plastik Askı 6'lı4,99 TL
Televizyon Ünitesi79,90 TL
Silikon Yastık14,95 TL
Akel Mini Quartz Isıtıcı39,90 TL
Gezer Çocuk Panduf19,95 TL
Çift Kişilik Yorgan69,90 TL
Kadın Bot34,90 TL
25 TL Üzeri Alışverişlerinizde Geçerli Ürünler
Oba filizim Gemlik Poşet Çay10,00 TL
Sora Kuru Sele Siyah Zeytin7,00 TL

Aktüel ürün kataloğunda farklı renk ve zevklere hitap eden mutfak tencere – tava takımları, porselen malzemeler, çay bardakları ve daha bir çok elektronik aleti özellikle de ev hanımlarının ihtiyaçlarını karşılıyor. Uygun fiyatlar ile satışa çıkarabilen süpermarket bugüne dek pek çok evin neşesi olmayı başardı. Hizmette ve üründe her daim en üst kalite olmasını hedefleyen ilkeleri sayesinde hiç bir zaman düşüş yaşamayan firma her geçen gün hem müşteri sayısını hem de mağaza sayısını artırmaya devam ediyor.

vatandaşların daha fazla kampanyadan yararlanmasını sağlamak amacı ile klasmanındaki diğer süpermarketlerden farklı olarak avantaj ürünlerini haftada iki kez olacak şekilde sizlerin beğenisine sunan Şok market az bütçe ile çok alışveriş yapmak isteyenlerin bir numaralı adresi olmaya devam ediyor. Sizlerde bu fırsatları kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Şok Aktüel 24 Kasım günü için yayınlanan kataloğu inceleyebilir ve karar kıldığınız ürüne mağazaya giderek sahip olabilirsiniz.

Sayfalar: 1 2

1 Yorum

  1. MEHMET ERGİN dedi ki:

    KATMER SACI GELİR Mİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir