Şok 29 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Mağazaları İndirimli Ürünleri Ayağınıza Getiriyor. Şok 29 Eylül 2018 Tarihli Aktüel Ürün Kataloğunda Yeni ve Kaliteli Ürünlere yer Veriyor.

Şok marketlerine özel olarak hazırlanan ve pek çok avantajlı ürünlere ev sahipliği yapan aktüel ürünler kataloğu paylaşıldı. Şok 29 Eylül 2018 tarihinde yüzlerce marka üründe oldukça cazip fiyatlarla karşılaşacak ve keyifli alışverişin tadını çıkaracaksınız. Çok özel kampanyalarını cumartesi günleri başlatan Şok, hafta sonu indirimlerini uygun fiyatlara satın alabilmeniz için elinizi çabuk tutmalısınız.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Şok 29 Eylül 2018 Manşet

Şok Market 29 Eylül 2018 Cumartesi Kataloğunda Yer Alan Ürünler

Ürün AdıFiyatı
Dekoratif 3 Katlı Raf39,90 TL
Dekoratif Flamingo Çiçeklik19,90 TL
Bay/Bayan Spor Ayakkabı34,90 TL
Desenli Mini Led El Feneri5,95 TL
GoKidy Otorobotlar14,90 TL
Pilsan Meyve Sandığı9,95 TL
KL Lazer Metre 199,00 TL
KL Fonksiyonel Şarjlı Tornavida129,00 TL
25 TL Üzeri Alışverişlerinizde Geçerli Ürünler
Dove Yoğun Onarıcı Şampuan7,00 TL

Şok market aktüel ürünleri avantaj günlerinde mağazayı ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Züccaciye ürün yelpazesini her dönem daha da çoğaltan ve uygun alışveriş sevenlerin rahatlıkla bu ürünlere sahip olmasını sağlayan Şok, toplumun gözünde yükselmeye devam ediyor. Hizmet kalitesini her zaman yüksek tutan ve hem ithal hem de yerli ürün portföyü oldukça geniş olan marketler zinciri, bu sayede büyük bir müşteri kitlesine ulaşmayı başardı.

29 Eylül 2018 Şok Market yüzlerce indirimi sizlerle buluşturacak olan mağaza, kampanya günlerinde yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Yıl sonundan itibaren alıcılar için akıl almaz indirimler yapan Şok market, aktüel ürün görsellerine HD görüntü kalitesiyle ulaşmak için takipte kalmaya devam edebilirsiniz.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir