Şok 3 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Kaçırılmayacak İndirimli Cazip Ürünleri Sizlerle Buluşturuyor. Şok 3 Kasım 2018 Tarihli Ürünler Tükenmeden En Yakın Mağazalara Uğramayı İhmal Etmeyin.

Yüz binlerce insanın haftalık alışverişini gerçekleştirdiği Şok marketlerinde kampanyaların ardı arkası kesilmiyor. Tüketicilerin geçen haftaki isteklerini dikkate alarak ürün broşürlerini ona göre hazırlayan mağazada yoğun ilgi bekleniliyor. Şok 3 Kasım 2018 gününde satışa çıkaracağı ürünlerin fiyatlarını listeledi. Bu hafta size en yakın Şok mağazasına uğrayarak kaliteli hizmet anlayışını sonuna kadar yaşayabileceksiniz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Şok 3 Kasım 2018 Manşet

Şok Market 3 Kasım 2018 Tarihli İndirimli Ürünler Neler?

Ürün AdıFiyatı
Premier Şarjlı Traş Makinesi39,90 TL
Ahşap Ekmeklik19,95 TL
Ahşap Nihole/Peçetelik3,99 TL
Erkek Kışlık Ayakkabı39,90 TL
Ahşap Tepsi9,99 TL
Ayakkabılık99,90 TL
Kestane Çizici2,99 TL
Ceviz Kıracağı4,99 TL
4+1 Basamaklı Merdiven69,90 TL
Begonya Taran Saksı Çiçeği7,99 TL
25 TL Üzeri Alışverişlerinizde Geçerli Ürünler
Ace Ultra Çamaşır Suyu10,00 TL
Sensodyne Tam Koruma Ve Beyazlatıcı7,00 TL

Tanınmış ürünleri hesaplı fiyatlar aracılığı ile sizlerin beğenisine sunan marketler zinciri, geniş ürün portföyü sayesinde alıcıların hemen her isteğini karşılamakta oldukça başarılı görünüyor. Rakiplerine oranla daha iyi bir hizmet ve cazip fiyatlı ürünler sunabilen market, avantajlı ürünleri sayesinde vatandaşların hem ilgisini çekiyor. Şok kampanyalı günlerde sizler için raflara dizilen ürünleri fazlasıyla beğeneceksiniz.

Yüksek müşteri memnuniyet oranına sahip olan ve her geçen gün verdiği hizmeti daha ileriye taşımaya gayret gösteren Şok bu hafta alışverişlerin ortak adresi olacak gibi görünüyor. 3 Kasım Şok Market hangi aktüel ürünler var hep birlikte inceleyelim.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir