Şok 6 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Fırsatları Bu Haftada  Bitmek Tükenmek Bilmiyor. Şok 6 Nisan 2019 Tarihinde Avantajlı Ürünleri Vatandaşlarla Buluşturma Devam Ediyor.

Şok mağazalarının tanıtımını gerçekleştirdiği indirimli aktüel ürünler sayesinde bu hafta ihtiyacınız olan hangi ürün varsa kolaylıkla temin edebileceksiniz. Özellikle de bu hafta yaptığı kampanyalar sayesinde de yoğun bir talep bekleniliyor. Şok 6 Nisan 2019 indirim gününde marka ürünleri oldukça cazip fiyatlara satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Şok 6 Nisan 2019 Manşet

Şok 6 Nisan Kampanyalı Aktüel Ürünler Kataloğu

Ürün AdıFiyatı
Keramika Kahve Takımı49.90 TL
Pazar Arabası39.90 TL
Dolap İçi Raf7.99 TL
Aqua Su Arıtma Cihazı450,00 TL
Emaye 3’lü Saklama Kabı29.90 TL
Keramika Mini Tencere9.95 TL
Köşem 3’lü Baharat Set12.95 TL
Teba Elektrikli Çelik Çay Makinesi89.90 TL
Kanaviçe Kurulama Bezi4.99 TL
Alo Deterjan14,000 TL
Colgate Max White One Diş Macunu12,00 TL
Chantale Bayan Bambu Çorap2.99 TL
Paşabahçe 2’li Saklama Kabı14.95 TL
Armut Koltuk59.90 TL

Alışveriş ücretinden tasarruf ederek yaptığı birikime daha fazla para ayırmak isteyenler için vazgeçilmez yeri haline dönüşen market, kampanya günlerinde fazla bütçe ayırmadan satın alabilirsiniz. Kaliteli ürünleri reyonlarına dizerek sizlere hizmet devam ediyor. Eviniz için hayal ettiğiniz küçük dekorasyon ürünlerinden tutun, mutfak için porselen takımlar, giyim için tekstil ürünleri, okul için kırtasiye malzemeleri, zengin bir kahvaltı için şarküteri reyonu gibi pek çok alternatif ürünü oldukça hesaplı fiyatlar ile sizlerle buluşturan süpermarket, pek çok insanın alışverişte favorisi olmaya devam ediyor.

Vatandaşların cebindeki parayı fazla harcamadan istedikleri ürünlere sahip olabilmelerini sağlayan ender firmalardan birisi olan Şok marketleri sayesinde bu hafta arzuladığınız ürünü kolayca satın alabileceksiniz. Şok 6 Nisan günü için tanıtımı yapılan Şok aktüel ürünler kataloğunda neler var ve hangi ürünler yer alıyor hep beraber inceleyelim.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir