Şok 9 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Kataloğunda Bir Çok Yeni Ürünü müşterilerine Tanıtıyor. Şok 9 Mart 2019 Tarihinde Uygun Fiyatlı Ürünler Marketlerde Yerini Alıyor.

Aradığınız tüm indirimlerle birlikte mağazalar zinciri, bu hafta yepyeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Bir çok eksiğinizi rahatlıkla giderebileceğiniz mağaza sayesinde pek çok tüketici bütçesini koruyabilecek. Şok 9 Mart 2019 günü için fırsatlar silsilesi ara vermeden devam ediyor. Her zaman hizmetlerde daha düşük fiyatları müşterilerle buluşturmaya çalışan ve bu sayede milyonlarca insanın ortak alışverişi olmaya devam eden market, düzenli olarak yayınladığı aktüel ürünler kataloğu ile vatandaşların ilgisini topluyor.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Şok 9 Mart 2019 Manşet

Şok 9 Mart Tarihinde Gelecek Aktüel Ürünler Listesi

Ürün AdıFiyatı
Sinbo Elektrikli Cyclone Süpürge179,00 TL
Vestel V5 Cep Telefonu799,00 TL
Saçaklı Halı59,90 TL
4 Gözlü Dolap Düzenleyici12,00 TL
Kumtel Mini Fırın139,00 TL
Tek/ Çift Kişilik Lastikli Çarşaf19,95 TL
Kapitoneli Kadife Yatak Örtüsü Takımı129,00 TL
4'lü Ekose Erkek Çorabı9,99 TL
Erkek Pijama Altı19,95 TL
Bayan Polar Pijama Takımı24,90 TL
Ahşap Denge Blokları9,99 TL
GoKidy Neşeli Mutfağım79,90 TL
25 TL Üzeri Alışverişlerinizde Geçerli Ürünler
Tursil Jel Deterjan16,00 TL
Fairy Platium Sıvı Bulaşık Deterjanı7,00 TL

Farklı mağazalara gittiğinizde almak istediğiniz bir çok ürünün sadece fiyatını kontrol edip yerine koyarken bu mağaza da dolu dolu alışveriş yapabilme keyfine sahipsiniz. Her hafta milyonların cebini rahatlatan fiyatları sayesinde, daha mutlu bir tüketici platformu da oluşmaya devam ediyor. Bu sırada bizlerde mağazanın yaptığı tüm indirimlerin kataloglarını sizlerin inceleyebileceği en güzel şekilde paylaşıyoruz.

Oldukça kolay ve kazançlı bir alışveriş ortam seçeneklerini sizlerle buluşturmaya devan eden mağazanın haftanın belirli günlerinde satışa çıkardığı aktüel ürünlerinin tamamı tanıtıldı. Aşağıdaki görselleri yüksek çözünürlük kalitesiyle inceleyerek hangi ürünü alacağınız konusunda bir fikir sahibi olabilirsiniz. 9 Mart Şok aktüel ürün kataloglarında neler yer alıyor inceleyelim.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir